Udostępnij
Dinozaur naklejka na ścianę Park Jurajski Świat ściany okna naklejki winylu domu dziecka wystrój wnętrz pokój dziecięcy chłopcy dla dzieci prezent naklejka fresk M21
Cena
zł23.47 -25 %
zł31.69
Dostępność W magazynie

Informacje o produkcie marka: ZINIAN materiał : ekologiczny PVC pakiet zawiera : naklejki na ściany i folię transferową i podręcznik użytkownika * naklejki mogą być łatwo usunięte bez uszkodzenia ścian, ale nie mogą być ponownie wykorzystane po nałożeniu. * Naklejki do dekoracji,nadają się do każdej czystej, gładkiej ściany,płytki,okna,metalowe,szafy, tworzyw sztucznych. * Napisy nie są drukowane, więc nie zawierają one tła .Ściana lub powierzchnia, na której można zadać naklejkę, będzie tłem.Obraz jest przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych i mogą nie odzwierciedlać rzeczywisty rozmiar.

Rozmiar Produktu

84x84cm

57x57cm

43х43см

28x28cm

110x110 cm

Jeśli potrzebujesz inne rozmiary , proszę, skontaktuj się ze mną.Proszę, nie zapomnij, aby powiedzieć mi swoje zwykłe imię .

PYTANIA I ODPOWIEDZI

K: Ile czasu ładuje na zamówieniu?

A: dzień dobry,w normalnych okolicznościach, dostawa w ciągu trzech dni

Pytanie:jak często będę otrzymywać produkt?

A: dzień dobry, będzie obsłużony w ciągu okresu zobowiązań, zazwyczaj 7-35 dni roboczych (z wyjątkiem szczególnych krajów).

Pytanie: otrzymałem uszkodzony produkt, jak mogę to zrobić?

A: produkty poddawane opakowanie, w normalnych okolicznościach nie są uszkodzone, jeśli produkt jest uszkodzony, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, proszę, nie martw się.

Tagi: dekoracje pokoju dziewczynki, chłopiec, akcesoria do płyt zasobników, валлпап, urodziny Świat Jurajski, kosmiczny pancernik "Bandai", leśne naklejki na ściany w salonie, park dinozaurów, Świat Jurajski, Panel 3d, wystrój pokoju dziecka młody.

Specyfikacja Single-piece Package
Styl Amerykański Styl
szablon Okrągła Naklejka Na Ścianę
Temat szablon
Materiał PVC
Scenariusze ŚCIANA
Klasyfikacja Naklejki Na Okna
Numer Modelu M21
Kod Cenzora M21
marka ZINIAN

Napisz opinię

Pokrewne produkty