Udostępnij
Bumerang zabawka Powrotem V Shaped Flying Disc Funny Throw Catch interactive Toy Outdoor Fun Game Gifts For Kids dzieci
Cena
zł17.79 -29 %
zł25.41
Dostępność W magazynie

Cechy:

Czysta praca ręczna, wyśmienita jakość wykonania, dobre uczucie.

Specyfikacja:

Nazwa Produktu: Drewniane Zabawki Bumerang

Waga: około 100 g

Zasięg: około 40 metrów

Odpowiedni Poziom Wiatru: 1-4 Poziomu

Kolor / Rozmiar:

Niebieski: 26*26 cm / 10,2*10,2 cala

Pomarańczowy: 32,5*29 cm / 12,8*11,4 cm, grubość 0,5 cm / 0,2 cala

Materiał: wysokiej jakości tablica lipy + farba wodna

Ciepły Wskazówka: gra w zabawkę Bumerang wymaga umiejętności.

Instrukcje:

1. Patrz do przodu z prostymi rękami, przytrzymaj jeden arkusz wentylatory i oprzyj się na 20-30 stopni w ręku (prawa ręka, płaska powierzchnia na zewnątrz)

2. latać w górnym prawym kierunku 35-45 stopni od Twojej twarzy.

3. Wykorzystaj siłę nadgarstka, aby obracać się do przodu pod pionowym kątem zabawki bumerangu.

4. uwolnij swoje ręce, aby utrzymać zabawkę Bumerang.

Opis:

Prosta forma konstrukcji bumerangu pozwala pracować bardziej proste, niż inne formy zabawki bumerangu, po prostu delikatnie chwycić ster wentylatora bumerangu, na 35-45 stopni powyżej prawego położenia, obrót w pionie można zrobić, nie biorąc pod uwagę kierunek lotu samolotu.On poleci z powrotem automatycznie.

To sportowa zabawka do ćwiczeń!

Znajdź przestronny trawnik, aby jak najdalej unikać budynków i tłumów.

Nie stosuj zbyt wiele wysiłku, dopóki nie będzie dobrej trajektorii lotu.Należy unikać uszkodzeń spowodowanych ogromny niewłaściwym użytkowaniem, która prowadzi do tego, że zabawka-bumerang prosto i energicznie uderza w twarde przedmioty.

Zwrócić uwagę:

W przypadku wiatru: najpierw odwróć się twarzą do wiatru, a następnie obróć się w prawo o około 45 stopni, a następnie wrzucić zabawkę-bumerang do przodu.

Weź zabawkę-bumerang w prawą rękę (lewą zabawkę-bumerang trzeba ustawić, proszę skonsultować się) każdy koniec skrzydła.Konstruktywna strona zabawki-bumerangu skierowana ku lewej stronie.

Stań ramię w ramię, z skrzydłami prawie prostopadle do ziemi, i można lekko pochylić się na zewnątrz w prawo o około 10 stopni.

Gdy zabawka bumerang wróci, nie próbuj złapać ją jedną ręką.Obrotowe skrzydło sprawi, że twoje ręce boleć.Bezpieczny sposób złapać latający Bumerang-to używać obu rąk, aby go utrzymać, szczególnie dla dużej zabawki bumerangu.Rzuca zabawkę bumerang, zawsze trzeba mieć ją na oku, bo inaczej ona może dostać się do ciebie podczas podróży powrotnej.

Uwaga:

1. z powodu różnych monitorów i efekt świetlny rzeczywisty kolor elementu może się nieznacznie różnić od koloru przedstawionego na zdjęciach.Dziękuję!

2. Proszę, pozwól 1-3 cm odchylenie pomiaru ze względu na pomiar ręczny.

1 X Drewniana Zabawka Bumerang

1.nie ma ograniczonych zasobów w celu realizacji zamówień na codzień.

2.dla USA/CA /PL dostawa odbywa się szybko.

3.priorytetowa wysyłka,szybka dostawa w ciągu 48 godzin.

4.No faktura lub receip lub materiały promocyjne zawarte.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO) 2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymasz swojego zamówienia po 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Będziemy go śledzić swoje zamówienie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. Czas Dostawy:

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni na zwrot od daty jego otrzymania.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, zostanie on uznany za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!

Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i identyfikator zamówienia.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Erooo.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna.Prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli spełnić twoje zadowolenie.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

Tagi: zabawka bumerang, obszerne gimnastyczne prezenty, krążek, słynne ruchome gry, skuter stunt, аудиобуфер, zestaw buforów rurek, skrzynia pop, bumerang drewniany, dysk Flea.

Wymiary 26*26cm
Funkcja Rozwój Zdolności Do Хватанию/Ruch
Przedział Wiekowy > 8 lat
Kod kreskowy No
Materiał Plastik
Numer Modelu /
Projekt Inne
Typ Inne
Sport Gimnastyka
Ostrzeżenie Bezpieczne korzystanie z
marka САНГЕМАМА
Podłoga CHŁOPCY

Napisz opinię

Pokrewne produkty