Udostępnij
Moduł kontrolera ładowania akumulatora 6-48V dla kontroli niskiego napięcia ochrona przed nadmiernym rozładowaniem
Cena
zł32.56 -45 %
zł60.27
Dostępność W magazynie

Moduł kontrolera ładowania akumulatora 6-48V dla kontroli niskiego napięcia ochrona przed nadmiernym rozładowaniem

Dane techniczne:

Ten kontroler ładowania baterii posiada funkcję regulowanych parametrów, funkcji pamięci awarii zasilania.Gdy akumulator znajduje się pod napięciem, należy odłączyć obciążenie i podłącz ładowarkę.Przy emocjonalny baterii odłącz ładowarkę i podłącz obciążenie.

Opis: gdy bateria znajduje się pod napięciem, należy odłączyć obciążenie i podłącz ładowarkę.Przy emocjonalny baterii odłącz ładowarkę i podłącz obciążenie.

Ten kontroler ładowania baterii posiada funkcję regulowanych parametrów, funkcji pamięci awarii zasilania.Napięcie sterujące wynosi 5 w-60 W, i z dużą dokładnością 0,1 V. ten kontroler ładowania baterii nadaje się do akumulatorów, baterii litowej, itp. Ten kontroler ładowania chroni niskie napięcie akumulatora, zabezpiecza przeładowania akumulatora, zabezpiecza kontrolę obciążenia.

Dane techniczne:

Model: YX815

Napięcie sterujące: 5V-60V

Dyrektor prąd: 20A

Dokładność regulacji: 0,1 w

Tolerancja napięcia: ±0,1 w

Zastosowanie: akumulator, bateria litowa itp

Opakowanie: worek antystatyczny

Rozmiar: 7,9 x 4,3 x 2,8 cm/3,11 x 1,69 x 1,10 cali

Instalacyjne wymiary: 76 x 39,5 mm/2,99 x 1,56 cala

Waga: 44 g

Sposób ustawienia napięcia:

W płycie stanie(miga cyfrowy rury)

S1: zwiększona regulowane napięcie

S2: podpięcie regulowane napięcie

Przycisk Ustawienia niskiego napięcia S1 (uruchomienie ładowania, przystanek obciążenia):

1.przy normalnym napięciu wyświetlacza, naciśnij przycisk S1, aby wyświetlić wartość napięcia rozpoczęcia ładowania(przystanek obciążenia).

2.długie naciśnięcie przycisku s1 cyfrowy lampy staromodny rurka miga, i ustaw wartość odpowiedniego napięcia ładowania (przystanek obciążenia) za pomocą przycisków s1 i s2.

Przycisk Ustawienia napięcia S2 (zatrzymanie ładowania, uruchamiania obciążenia):

1.przy normalnym napięciu wyświetlacza, naciśnij przycisk S2, aby wyświetlić wartość napięcia zatrzymania ładowania (uruchomienia obciążenia).

2.długie naciśnięcie przycisku s2 cyfrowy lampy staromodny rurka miga, za pomocą przycisków s1 i s2, aby ustawić wartość napięcia ładowania stop (load start up).

Przywracanie ustawień fabrycznych:

Pod państwem energii elektrycznej, wyciśnij przyciski s1 i s2 w tym samym czasie, i cyfrowy rury pokazuje 888, czyli przywrócić pierwotny sukces zabudowy fabryki.

(Uwaga: gdy s1 nie może regulować napięcie, najpierw zainstaluj s2 a s2 nie może regulować napięcie, najpierw ustaw s1)

Pakiet Zawiera:

1 x kontroler ładowania baterii

Uwaga: Proszę zwrócić uwagę, że nowy typ i stary typ tego produktu będą wysyłane losowo, i upewnij się, że nie będziesz miał nic przeciwko, przed złożeniem zamówienia.

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

O wysyłce

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój ładunek w ciągu tego okresu, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

8. jesteśmy sprzedawca nie odpowiadamy za przywóz, cło, kupujący jest odpowiedzialny za to.Każdy spór, wywołany tym, jest nieuzasadnione.

9. BR kupujący, proszę podać cpf lub cnpj, to będzie lepiej dla ciebie, aby go szybciej.Dziękuję

Zwrot towaru i pieniędzy

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Erooo.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

O sprzężenia zwrotnego

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

Tagi: Miernik naładowania akumulatora 48V, wyłącznik, sygnalizacja niskiego napięcia, opłata zarządzania baterią, ochrona przełącznika sterowania, przełącznik Батарейной łodzi, dynaudio vw, obniżone napięcie, Zarządzanie 48v 500w, przełącznik wyłączenia akumulatora.

Dane techniczne Odpowiednie repozytorium/bateria litowa
Napięcie Sterujące 5V~60V
Rozmiar 7.9 x 4.3 x 2.8cm/3.11 x 1.69 x 1.10inch
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Numer Modelu Przełącznik Sterowania Niskim Napięciem
Dowód CCC
Gwarancją 6 miesięcy
skala akumulator, bateria litowa itp
Wymiary Montażowe 76 x 39,5 mm/2,99 x 1,56 cala
Dyrektor Prąd 20A
Dokładność Napięcia ±0,1 w
Aktualny 20A
precyzja sterowania 0,1 w
Materiał Plastik
Typ Przełącznika Dotykowy Przełącznik Wł./Wył.
Opakowanie antystatyczny worek

Napisz opinię

Pokrewne produkty