Udostępnij
FEELWORLD FW568 5.5 Inch Field Camera DSLR monitor 4K HDMI Small Full HD 1920x1080 Video Focus Assist with Tilt Arm
Cena
zł671.00
Dostępność W magazynie

FEELWORLD FW568 5.5 Inch Field Camera DSLR Monitor for 4K HDMI Small Full HD 1920x1080 Video Focus Assist with Tilt Arm

Zoptymalizowany dla lustrzanek

FW568 na pewno doda natychmiastową produkcyjną wartość do lustra i lustrzane strzelców.Jego jasny wyświetlacz, profesjonalne oprogramowanie narzędzia i wygodny montaż bezcenne dla strzelców, którzy chcą zrobić więcej z mniejszą ilością sprzętu.Monitor zawiera wiele przydatnych funkcji, takich jak histogram, fałszywy kolor, pomoc w regulacji ostrości, wbudowany dźwięk, piksel do piksela, prowadnice klatek, dziewięć siatek itp.

Mały Rozmiar, Duża Zaleta

FW568 mały, lekki i ma doskonałą jakość obrazu.Mały rozmiar jest niezwykle przydatny podczas fotografowania w ciasnych miejscach i tam, gdzie liczy się waga, na przykład, z карданными zawieszkami.FW568 to idealny monitor dla tych, którzy potrzebują prostego w obsłudze lekkim monitorze aparatu, takich jak operatorzy wału zawieszenia lub strzałki, które zawsze są w ruchu.

5.5" wyświetlacz LCD, rozdzielczość 1920x1080

Wysoka rozdzielczość, jaśniejsze pełna kolorów

FW568 zapewnia jasny obraz, idealny dla ostrości i analizy obrazów na planie i w terenie.Z rozdzielczością 1920x1080 wysokiej i wyświetlaczem 16:9, jasność 500cd/m2, współczynnik kontrastu 1000:1, dostarcza doskonałą szczegół, dlatego możesz cieszyć się bardziej ostre i bardziej bogatym obrazem kolorów, formą pełnego ekranu wyświetlacza, żadnej różnicy, żadnej nadążyć.Jego rozmiar, waga i rozdzielczość czynią go atrakcyjnym rozwiązaniem dla DSLR-strzelanek, które chcą dołączyć go prosto do kamery.

Duże kąty widzenia dla okrągłym widoczności

IPS monitor, daje ogromny wizualny przegląd, aby cieszyć się, zapewnia stałą ostrość i kolory od 160-stopniowego kąta widzenia w pionie i w poziomie.A szeroki kąt widzenia pozwala łatwo obserwować kilkoma członkami załogi jednocześnie.

Prawdziwy Kolor · Profesjonalna Kalibracja Kolorów

Użyj standard kolorów Rec.709

FEELWORLD wykorzystuje profesjonalny standard kolorów Rec.709 HD i wykorzystuje technologię kalibracji kolorów, z profesjonalną kalibracją urządzenia w fabryce, to może skutecznie wykonywać kalibrację monitora i łatwo uzyskać dokładne odwzorowanie kolorów, nie zniekształcać kolor, pokazywać prawdziwy obraz podczas nagrywania filmów.

Dokładne Odwzorowanie Kolorów

Monitor FEELWORLD obsługuje standardy ITU i standard HD video Rec.709 szeregowego przestrzeni, zaawansowane technologie przetwarzania obrazu, dzięki czemu obraz jest wyraźnie przedstawione, kolor bardzo naturalny, aby zapewnić dokładne odwzorowanie kolorów, odtworzyć fizyczną naturę fotografowania, co pozwala użytkownikom oceniać jakość różnych wejściowych sygnałów wideo.

Intuicyjne sterowanie i menu

Elementy sterowania menu intuicyjne i proste w obsłudze.W górnej części wyświetlacza znajdują się trzy niestandardowe przyciski funkcyjne, które można ustawić jako ogólnych funkcji; naciśnij przycisk "" bezpośrednio, aby zwiększyć głośność.Monitor automatycznie zapisze wcześniej zdefiniowane ustawienia i zachowa oryginalne ustawienia przy następnym włączeniu.Nie trzeba resetować, co jest wygodne i proste.

4K HDMI, wejście i wyjście pętli

FW568 ma 4K HDMI in a loop-out, co pozwala mu nie tylko na wyświetlanie na żywo sygnały, ale i jednocześnie wysyłać ich na inne monitory.Jest możliwość, aby wyświetlić obraz na żywo raz na kilka monitorów, zachowując oryginalną jakość wideo.

Zastosowanie wyjścia HDMI

Podłączenie do bezprzewodowego nadajnika

Transmisja grupie zdjęciowej reżyserskiego monitorowania jednocześnie.Bez kabla bardziej elastycznie przechodzić między scenami bez wysiłku do fotografowania na zewnątrz.

Połączenie z директорскому monitora

Wyświetlanie żywego obrazu na kilku monitorach.

Podłączanie do projektora

Na koncercie na żywo, konferencji można podłączyć do projektu wyświetlania obrazów w czasie rzeczywistym.

Dodatkowa Moc

Ładowanie zasilania do kamer w czasie rzeczywistym

Port wyjściowy dc pozwala zasilać kamerę bezpośrednio z akumulatora NP-F L-series lub LP-E6, nastawionej na monitorze, co zwiększa czas pracy w porównaniu ze standardowymi bateriami wielu lustrzanek cyfrowych lub kamer lustra.Ponadto, można kontrolować dźwięk za pomocą 3,5 mm stereofoniczne typu jack dla słuchawek.

Elastyczne двухцелевая akumulator płyta

Kompatybilny z Sony F970 i Canon LP-E6 baterii litowych dla jednej батарейной płytki.Zapewnienie długich warunków pracy operatora podczas wykonywania aplikacji.

Łatwy Montaż - Dźwignia Przechylania

Każdy monitor FW568 będzie dostarczany z zainstalowaną na zimnym skarpetce pochyłym dźwignią.strzałki będą mieć bezpieczny sposób pozycjonować swój monitor, zachowując przy tym niski profil.

• Pozwala monitora FW568 obracać się o 360 stopni dla łatwego przeglądania

• Bezpieczne i łatwe mocowanie za pomocą башмачного mocowania lub gwintu 1/4"-20

• Zawiera własne mocowanie do butów, akcesoriów, takich jak mikrofon, lampa led lub odbiornik bezprzewodowy itp.

Wielokrotny Sposób Instalacji

Dla łatwego monitorowania różnych kątów

FEELWORLD FW568 wyposażony w standardowe 1/4" punktami mocowania (na dole, po prawej) do mocowania go do kamer i płynem wiercenia ustawień.Zewnętrzna konstrukcja śruby 1/4 służy do tego, aby zrobić monitor lżejsze i cieńsze.

Śruba 1/4 może być zainstalowana na dole lub po prawej stronie.

Elastyczna instalacja jak na kamerę, jak i na wał zawieszenie

Nie tylko można go ustawić na ręczny stabilizator, ale i zainstalować go solidnie przymocować do górnej części aparatu jako końcowego HD-wizjera!Jeśli go zainstalować w dolnej części urządzenia, można również łączyć funkcję odwracania obrazu do utrzymania prawidłowej orientacji ekranu!FW568 wyposażony w jedną śrubą 1/4, jeśli chcesz szybko zainstalować go na wał zawieszenie, możesz kupić jeszcze jedną śrubę 1/4.

Tagi: hdmi monitor hdmi, feelworld, FW568, алиэкспресс sukienki, logo octavia, monitor feelworld, smallrig video assist, emisji monitor, feelworld fw568, polnej monitor.

Typ Wtyczki Brytyjska wtyczka
rozmiar plamki 0.0639 (H) x 0.0213 (W) mm
Ciężar Właściwy 175 g
Jasność 500кд/m2
Ekran IPS
Wyjście HDMI, słuchawki stereo, DC OUT 8,4 W...
Numer Modelu FW568
Enter HDMI
Kontrast 16
Rozmiar Bloku 142Lx87.2Hx27.5D (mm)
marka feelworld
Ekran Wyświetlacza 5.5"
Podświetlenie poprowadził
Rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli
Kąt Widzenia 80/80(L/R) 80/80(U/D)
Współczynnik Kontrastu 1000
Audio słuchawki stereofoniczne

Napisz opinię