Udostępnij
Youpin Car Cleaner Glue Panel Air Vent Outlet Dashboard laptop Home Magic Mud Remover samochodowa kurz miękki żel antybakteryjny
Cena
zł28.55 -10 %
zł31.73
Dostępność W magazynie

100% nowy i dobrej jakości ilość: 1 szt. To przydatne narzędzie do czyszczenia, wygodny i skuteczny.Można go używać do czyszczenia klawiatury, wnętrza samochodu, laptopa itp. Ten czysty klej jest miękki i łatwy w użyciu.Zbiera kurz i brud z komputerowych klawiatur, telefonów komórkowych i drukarek.Nie pozostawia śladów, trzyma ręce w czystości, posiada udowodnione działanie dezynfekujące.Łapie brud i zabija ponad 80% bakterii.Po naciśnięciu czyszczącego składu na powierzchni, które chcesz wyczyścić.Kurz i brud w przerwach zostaną wchłonięte składem.Ekologicznie czyste, 95% biodegradowalny.Można używać wiele razy, aż czyszczący skład nie zmieni się w ciemny kolor.Warunek dla czystego i bezpiecznego korzystania z publicznych komputerów, idealnie nadający się do wszystkich urządzeń i powierzchni.

Tagi: xiaomi mijia 3, mijia gas air, xiaomi mijia air wear, oczyszczanie powietrza, kom, notebook do gier, mijia xiaomi, laptop xiaomi, Samochód czysty, mi notebook.

Maksymalna prędkość отет
Żyroskop отет
Skala 1
Dowód NIE
Dane techniczne Atrakcyjny
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Kanały Sterowania 2 kanału
Stan złożenia Gotowy do pracy
marka Xiaomi
Numer Modelu отет

Napisz opinię

Pokrewne produkty