Udostępnij
LED Fantasy Jellyfish Lamp USB Power/Battery Powered Color Changing Jellyfish Tank Aquarium Led Lamp Relaxing Mood Night Light
Cena
zł55.99 -39 %
zł93.31
Dostępność W magazynie

LED Desktop Light Jellyfish Tropical Fish Aquarium Tank LED Light Relaxing Bedside Mood Night Light Lamp cechy: LED desktop aquarium lamp z dwoma sztucznymi meduzami, które zapewniają fascynujące atmosferę, jak prawdziwe meduzy.Fascynujący efekt zmiany 7 kolorów.Doskonałe prezenty dla rodziny i przyjaciół.Zanurz się w świat i spokój oceanu, co pomaga zmniejszyć stres i niepokój.Idealny dla dzieci, dorosłych i osób starszych ze specjalnymi potrzebami, w tym demencję, ADHD i autyzm.Może pomóc poprawić nastrój i samopoczucie.Nadaje się do domowego biura, sypialni lub salonie, wniesie symulacji morskiej flory i fauny oraz kolorowe oświetlenie led w dowolnym pomieszczeniu.Specyfikacja: Materiał: plastik, akryl kolor światła: 5 kolorów rozmiar: 10.4 cm x 28cm źródło zasilania: USB/4 *baterie AA (baterie nie są dołączone) Waga: 350 g pakiet zawiera: 1 x Meduza lampka nocna 1 x kabel USB, 1 x podręcznik użytkownika Uwaga: jeśli meduza nie pływa, dodaj więcej detergentu instrukcje użytkowania 1. 2. Przed użyciem wlać połowę czystej wody w akwarium, wstrząsnąć kilka razy i wlać, aby wyczyścić akwarium od zanieczyszczeń. 3. Podłącz kabel USB i ponownie wlać czystą wodę.Powierzchnia wody jest około jeden centymetr od ujścia butelki.Dodaj do wody 3-6 kropli detergentu. 4. разгладив macki meduzy, włóż je do wody i przykryć.Uwaga: przy pierwszym użyciu na powierzchni meduzy będzie wiele pęcherzyków, które mogą doprowadzić do tego, że meduza nie będzie sprawnie pływać.Po pewnym czasie, po tym jak pęcherzyki znikną, to będzie pływać normalnie lub można ręcznie usunąć pęcherzyki na powierzchni meduzy.

Tagi: skimmer maxspect, nastrój ośmiornicy, Meduza, oświetlenie seletti, lampa led, lampa-Meduza, darmowa wysyłka do lampy na biurku w sypialni, komórkowa lampa zwierzę, led śruba, Бахромчатая lampa.

Cechy 3 Fantastyczne Akwarium Hipnotyczny
T2 Standardowy rozmiar
T4 Rozmiar standardowy ze zdalnym sterowaniem
Typ Towaru nocne światła
Typ Nocne Światło
Materiał Obudowy BRZUSZNEJ PRASA
Cechy gry 5
Źródło Światła Lampy led
Forma Zwierzę
Moc 0-5W
T5 Zwiększ rozmiar za pomocą pilota zdalnego sterowania
T3 wzrost wielkości
T1 Mini
Czy Żarówki W Komplecie No
Korzystanie z Wakacje
Cechy gry 4 Meduza Nastrój Planszowa Szafka Kontrolna
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Cechy gry 1 USB zasilanie/Zasilanie z akumulatora
Dowód CCC
marka Qitherm
Czy Wymagane Są Baterie TAK
Cechy gry 2 Meduza Lampa Ozdoba Domowego Stołu Światła
Źródło Zasilania Sucha Bateria
Napięcie 4.5V
Czy W Zestawie Baterie No

Napisz opinię

Pokrewne produkty