Udostępnij
Skandynawskie Meble Rzeźba Model Gimnastyka Sportowa Postawa Statuetki Wystrój Salonu Marmur, Metalowe, Wyroby Handmade
Cena
zł210.13 -9 %
zł233.47
Dostępność W magazynie

można również śledzić na naszym sklepem tam ,aby być jak VIP, po prostu kliknij na dolny przycisk "wykonaj",w głowie naszego sklepu.wtedy cena byłaby lepsza,gdybyśmy zrobili promocję, byś otrzymał komunikat na czas.

wysyłka 1.Wszystkie przedmioty zostaną wysłane pocztą w ciągu 5 dni roboczych, po tym, jak twoja płatność zostanie oczyszczona . 2.Nie możemy wysłać towar w weekend i chińskie święta. 3.Jeśli nie otrzymasz swoje produkty w rozsądnym terminie , skontaktuj się ze mną, pomogę Ci rozwiązać te problemy. 4.koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie,a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne, jeśli to się stało.Jesteśmy korekcja ustawień rodzaj transportu w zależności od kwoty zakupu , ale w granicach czasu transportowych. 5.Jeśli masz swój ulubiony kurier, proszę, skontaktuj się ze mną.

opinie 1.jesteśmy zależni od zadowolenia naszych klientów, aby osiągnąć sukces.Więc twoja opinia jest bardzo ważna dla nas. 2.Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów,prosimy zostawić nam aktywną informacje zwrotne,5 gwiazdek najlepiej, dziękuję.

3.skontaktuj się z nami, zanim wyjdziesz jakikolwiek brak neutralnej opinii.Będziemy współpracować z państwem w celu rozwiązania wszelkich problemów.

Tagi: europejska rzeźba, pomnik tancerza, rzeźba Ganesha, rzeźba Herkulesa, sculptur, pocałunek posągi, rzeźba kurczaka, posąg faraona, dokładna kopia rzeźby, żywica bogini.

Wiszący forma Ozdoby
Dekoracyjny Wzór Ornament
Symulacja Geometria
Kategoria meble
TECHNOLOGIA Pokrycie galwaniczne
Styl Europejski styl
Odpowiednia scena Gospodarstwo domowe
Jakość materiału Okucia + Marmur + Żywica
marka Fala Ryzyko
Materiał Żywica
Sposób Produkcji Pół-handmade semi-mechanicznie
Temat Ludzie

Napisz opinię

Pokrewne produkty