Udostępnij
Ilustracja optyka Mark 30 mm Celownik średni Tkacz mocowanie pierścień 21 mm Baza Fit Aimpoint styl
Cena
zł63.13
Dostępność W magazynie

Ilustracja optyka Tactical Mark 30mm Medium Weaver Mount (SCTM-22)

Full metal, średnica 30 mm, jedna para, bardzo wydajna model: SCTM-22 średnica: 30 mm (Fit Night Force, Leupold i inne 30 mm celowniki laserowe i diodowe) Długość: 17 mm (0,63 cala) Wysokość:

25,6 mm (1 cal, od podstawy do centrum pierścienia) 12 mm (0,47" od podstawy do podstawy pierścienia) Waga: 120 g (4,23 uncji) Fit on 21mm picatinny and weaver rail wysokiej wytrzymałości stopu aluminium w kolorze czarnym matowym i pięknym dodatku odporny na wstrząsy mogą być używane na rzeczywistym zabójczych kalibrze Wykonane w Chinach pod naszą ścisłą kontrolą jakości

Polityka firmy: dążyć do zaspokojenia potrzeb klientów

Przed Wysłaniem

Mamy bogate doświadczenie w pracy z międzynarodowym porządkiem na całym świecie.Możemy dostarczyć zamówienie w APO Box.Łączymy koszt wysyłki do zakupu kilku przedmiotów.

Przed Wysłaniem

My dostarczymy towar do klienta w ciągu dwóch dni roboczych przetwarzania w przypadku, gdy płatność zostanie wyczyszczony.Dokładnie sprawdzimy zamówienie, zanim zostanie on wysłany.

Pakujemy zamówienie ok trudne z normalnym wyglądem.Jeśli potrzebny jest dodatkowy wniosek na opakowaniu, prosimy, poinformuj nas o tym po raz pierwszy.

Jeśli to możliwe, proszę podać nam swój numer telefonu tylko dla potrzeb lokalnego urzędu pocztowego.W przypadku, gdy nieosiągalny i nie możesz odebrać towar na czas, poczta może zadzwonić do przypomnienia (w zasadzie, tylko listonosz dostarczy zawiadomienie).

P. S: przestrzegamy wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych naszych klientów.

Tryb Dostawy

Używamy głównie EMS Express i Parcel Register Post do wysyłki.EMS Express można śledzić na lokalnym urzędzie pocztowym.Paczkę Register Post można śledzić w lokalnym urzędzie pocztowym.Obu potrzebuje twój podpis, aby zaakceptować.

Jeśli potrzebujesz utwór-pokój, proszę wysłać e-maila lub zostaw wiadomość do zakupu.

Możemy także korzystać z inną pilną dostawę, jak: ups, ДХЛ, Federal Express i TNT ЕТК, aż cena będzie wyższa.Należy najpierw skontaktować się z nami, jeśli potrzebujesz wyżej wspomniana usługa.

Ubezpieczenie wysyłki wliczone w cenę S&H.

Okres Dostawy

Ogólnie, EMS Express zajmuje od 3 do 6 dni w zależności od różnych lokalizacji nas.Poczta rejestracji paczek zajmuje więcej czasu, niż EMS Express

Proszę, skontaktuj się z nami, jeśli nie masz go w zwykłe dni.Najpierw sprawdzimy go za pomocą utwór-pokoje.Jeśli to nie zadziała, wyślemy wniosek o utwór w formie papierowej w urzędzie pocztowym USPS, że trwa kilka dni, aby uzyskać odpowiedź.

Sposób płatności

Warunkowe odkładanie jest pierwszym rozwiązaniem i priorytet dla płatności.

Serwis Pogwarancyjny

Za wyjątkiem sztucznych błędów, wymienimy wadliwy towar na nowy w terminie 14 dni po tym, jak dostaniesz naszego produktu.Zgodnie z regulaminem gildii klient jest odpowiedzialny za zwrot kosztów wysyłki.

Wszystkie celowniki optyczne i wyroby objęte trzyletnią gwarancją.

W końcu wasze opinie i sugestie są dla nas bardzo ważne.

Jeszcze raz dziękuję za uwagę.Mamy szczerą nadzieję, że spodobają wam się nasze produkty

Tagi: obserwacja punkt T2, ogromny teleskop, czerwona kropka T2, obserwacja punkt czerwona kropka, obserwacja punkt, zakres zastosowania bdc, optyczny celownik Хакко, celownik snajperski, pierścienie wzroku барска, ohhunt scope.

Wysokość 26 mm (1 cal, od powstania podstawy do centrum pierścienia)
Waga (netto) 120 g (4,2 uncji)
miejsce pochodzenia towaru Szanghaj, Chiny (Kontynent)
Długość 16mm (0.63 inch)
Numer Modelu СКТМ-22
Długość Prowadnicy Inne
Średnica Rurki. 30 mm
marka Ilustracja Optyka
Typ Prowadnicy Tkacz

Napisz opinię

Pokrewne produkty