Udostępnij
Wykonane Na Zamówienie Taśma Nazwy Czerwone Tło, Białe Litery Haft Patch
Cena
zł18.58 -14 %
zł21.84
Dostępność W magazynie

Wykonane na zamówienie Taśma nazwy czerwone tło, białe litery haft patch rozmiar: ta Taśma 12.5 CM*2,5 CM duża Taśma 25cm*10cm łukowego patch 6.5 cm*2,5 cm wykonane na zamówienie taśma 10cm*5cm

Hak i pętli Na tylnym zamówieniu wykonane na zamówienie kroki łaty: 1, proszę skontaktuj sie z nami i wyślij wykonane na zamówienie zawartość do nas. 2, Po otrzymaniu wykonaną na zamówienie informacji, odpowiemy do ciebie. 3, wyobraźmy zamówienie.Zrobimy łatę dla ciebie po tym, jak otrzymamy twoje zamówienie.Jeśli treści użytkownika składa się z angielskich liter i cyfr arabskich, czcionkę, kolor i rozmiar poprawki nie zmieniają się, można wysłać zamówienie bezpośrednio i przygotować treści użytkownika w informacji o zamówieniu lub wiadomości.Jeśli nie zostawisz treści użytkownika, skontaktujemy się z tobą, jeśli nie odpowiesz nam na fladze ochrony zamówienia, dołożymy patch na podstawie nazwy użytkownika.Opis produktu: 1. o niestandardowej treści: produkt wykorzystuje tę samą czcionkę, że i zdjęcie produktu, a to może być angielski alfabet arabski pokój.Domyślnie wszystkie wielkie litery; jeśli musimy odróżnić niskonapięciowe litery, zmieniamy produkcja czcionki.Możemy również zrobić hebrajski, rosyjski, japoński, koreański i inne czcionki, które są potrzebne, ale trzeba skontaktować się z nami, aby potwierdzić zamówienie. 2. O tło tkanki łaty ten produkt wykorzystuje czerwony kolor jak tło, 3. O wysokości łaty: domyślny rozmiar taśmy nazwy 12.5 cm*2,5 cm i rozmiar można zmienić maksymalnie łaty 15cm*5cm.Rozmiar niestandardowy taśmy domyślnie wynosi 10 cm*5 cm, a rozmiar można zmienić,płacąc maksymalnie 15 cm*5 cm 4. o kolorze tekstu możemy zrobić kolory kluczowe: tan, czarny, zielony, czerwony, biały, złoty, żółty, niebieski, szary, szampan. 5, o послепродажном utrzymaniu jeśli masz jakieś problemy lub błędy, prosimy o kontakt z nami.Zrobimy nowy patch dla ciebie.

Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami

Tagi: patch pętli haka, aplikacja e-maila, haczykiem, wykonane na zamówienie taśma do wydruku, zamek pistoletu, człowiek patch, patch nazwy użytkownika, wielokomorowy patch, wykonane na zamówienie łaty синеля, Kartki żelazna naklejka.

Hak & Pętli Hak & Pętli
Rozmiar 6.5cm*2.5cm 12.5cm*2.5CM 10cm*5cm 25cm*10cm
Typ Zestawu No
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Technika Haftowane
Typ Produktu Łaty
Numer Modelu Nazwa taśmy
marka СИНЬБАЙЦЮЙ
Rodzaj handlu hurtowego No
Styl Hak & Pętli
Cechą Przyjazne dla środowiska

Napisz opinię

Pokrewne produkty