Udostępnij
Montessori materiały Matematica Power of 2 Cube Montessori edukacyjne zabawki drewniane dotykowy szkolenia dla dzieci, szkolenia L466F
Cena
zł62.06 -28 %
zł87.39
Dostępność W magazynie

Nazwa produktu: moc 2 kostki

Przedział wiekowy: > 3 lat

rozmiar:9.5*9.5*8.5 cm

Waga:0,55 kg

Materiał: drewno

Składa się on z 7 drewnianych klocków.Opracowanie koncepcji 2 razy odczytaj proste liczne relacje i wprowadź pojęcie kwadratów.

Bezpośredni cel: rozwijać u dzieci umiejętność rozróżniania kształtów i rozwijać u nich poczucie porządku i uwagi pośrednia cel: opracować koncepcję 2x w celu przygotowania do nauki matematyki.

W pudełku są kostki i kości sześcienne o różnych rozmiarach, które pozwalają dziecku rozpoznać ich kształt przy pierwszym kontakcie.W pudełku leżą kostki i kości sześcienne o różnych rozmiarach.Znajdują się one w wielu aspektach.Kostki są używane do oznaczenia, że dzieci są bardziej prawdopodobne, aby zrozumieć proces uczenia się.

Dzieci mają ogromny sześcian, który składa się z bloków o różnych rozmiarach.Trzeba pomyśleć o tym, jak je mieszać.Możesz trenować myślowe zdolności dziecka podczas gry.Podręczniki składają się z klocków w różnych kolorach i dzieci mogą zapoznać się z podstawowymi kolorami, gdy grają.

Tagi: zabawka drewniana, mała Montessori, dorosły sensor, zima dinozaurów, Montessori drewniane, mały uczeń, chiński papuga, zabawki edukacyjne, gra edukacyjna Montessori, obroża dziecka.

Numer Modelu MS0029
Montessori zabawki dla dzieci zabawki edukacyjne
Materiał Drzewo
przedszkole drewniany dla dzieci
Zabawka Dla Dzieci Wczesne Dzieciństwo
Montessori zabawki Montessori
Zabawki Drewniane Matematyczne Zabawki
zabawki dla dzieci zabawki edukacyjne
Ostrzeżenie Nie połykać
Podłoga Unisex
marka NoEnName_Null
przedszkolne zabawki dotykowe zabawki
Montessori materiały matematyka Moc 2 kostki
Przedział Wiekowy 2-4 lata
Dane techniczne Edukacyjny

Napisz opinię

Pokrewne produkty