Udostępnij
Klasyczny cosplay maska dla dorosłych do wydruku Maska do prania oddychające maski na usta Hallowee materiał wielokrotnego użytku PM2.5 pokrywa twarzy moda 2020
Cena
zł14.14 -39 %
zł23.55
Dostępność W magazynie

modname=ckeditor

OGŁOSZENIE :

Gdy otrzymasz przesyłkę, proszę sprawdzić, czy towar jest kompletny, jeśli nie jest to problem, niezwłocznie skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Uwaga :

Ta maska jest podzielony na zawiera 1 maskę +2 filtru PM2.5 ( każde opakowanie zawiera 2 filtra,proszę otworzyć opakowanie, aby sprawdzić ) , proszę, kup zgodnie ze swoimi rzeczywistymi potrzebami.

PORADY

1. filtry nie są myte, zaleca się stosowanie 1 filtr w ciągu 3-5 dni .Jeśli jesteś w środowisku z silnym zanieczyszczeniem powietrza, zaleca się jego wymianę co 3 dni. 2. jeśli filtr jest zabrudzony żadnymi przedmiotami, tłustych plam itp., Należy niezwłocznie wymienić. 3. Jeśli masz problemy z oddychaniem, nie warto używać maskę. 4. maski nie są zalecane przy разреженном powietrzu lub podczas snu. 5. Ten produkt nie nadaje się dla dzieci w wieku do 8 lat.

Tagi: osoba do maski, modne maska, pozbywać się maskę, przyjaciele тапабокас, maska mody do twarzy, kostium, maska Скари, Cosplay Maska, kostiumowo-batalistyczna maska, maska klauna straszna.

Grupa Wiekowa Dorośli
Przypadek HALLOWEEN
typ 1 Papierowa maska
Numer Modelu Partyjna maska
Typ 2 Moda 2020
Zasięg Dolna Połowa Twarzy
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Materiał Maski Nylon
Typ Postaci z kreskówek

Napisz opinię

Pokrewne produkty