Udostępnij
Zapłon silnika Start-Stop przełącznik przyciskowy kołpak B MW E Series 3 X1 X5 X6 E70 E71 E84 E90 E60
Cena
zł21.96 -29 %
zł31.37
Dostępność W magazynie

Zapłon silnika start-stop przełącznik przyciskowy kołpak B MW E Series 3 X1 X5 X6 E70 E71 E84 E90 E60

KOŃCZYĆ NIE.: 6131 6960 743 6131 6966 714 6131 9154 945 materiał: PC, ABS, gumowa powłoka.Waga netto: 0.005 kg/szt zaleta: ulepszony design, bardziej trwałe, nie łatwo złamać, wymienić idealnie.Zastosowanie: BMW E serii E60 E84 E90 E70 E71

Jeśli potrzebujesz przełącznik serii E, można zamówić pod następującym adresem:

CIEPŁE PRZYPOMNIENIE

Ci proszę potwierdzić OE No.is popraw nasze rzeczy przed zakupem, aby mogły pasować do twojego samochodu. Ci wszystkie zdjęcia produktów są przeznaczone wyłącznie do pokazu i, być może, trochę różnią się od rzeczywistych części.Różnice w kolorze i szczegółach-jest to normalny stan. Ci proszę potwierdzić, że adres dostawy i numer telefonu są szczegółowe dokładne i prawidłowe. Ci jeśli nie można dobrze wymienić części na własną rękę, możesz zmienić go lub udać się do miejscowego profesjonalny sklep konserwacji, aby go zainstalować.

WYSYŁKA

Ci zwykle zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-7 dni roboczych po otrzymaniu płatności online, za wyjątkiem dni świątecznych.Proszę, pozwól 24-48 godzin do śledzenia szczegółów aktualizowana online. Ci dni dostawy będą zależeć od kuriera przesyłki.Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 45 dni, prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli śledzić ją dla ciebie. Ci jeśli przesyłka została uszkodzona podczas transportu, należy odmówić przyjęcia jej i zapisać rekord i dowód do reklamacji. ci proszę otworzyć opakowanie, aby sprawdzić, że części i akcesoria z pakietami nie są uszkodzone podczas dostawy, zanim podpiszesz paczkę.

GWARANCJA I INFORMACJE ZWROTNE

Ci jeżeli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, możesz je zwrócić w ciągu 30 dni w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.następnie zaktualizuj numer śledzenia zwracanej przesyłki w spornego zamówienia.proszę, skontaktuj się z nami, zanim go zwrócić. Ci jeśli klient chciał dokonać odprawy celnej lub odmówił przyjęcia przesyłki od lokalnego przewoźnika tak, że przesyłka została zniszczona lub zaginęła, nie będziemy zwracać pieniądze klientom. Ci koszt przesyłki zwracanej przesyłki powinna być opłacona przez klientów. Ci jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, prosimy, daj nam miły komentarz i pięciogwiazdkowy opinię. Ci dodamy klientów, którzy zostawiają negatywny komentarz zaciekle w naszej czarnej liście.

Tagi: przycisk Start, bmw e84, start i stop, bmw e60, kryształowy lampa, tło na imprezę z okazji urodzin, av-przełączniki, przycisk stop, e stop-przełącznik, układ zapłonowy przycisk Start Stop.

Waga Produktu 0.005kg
Materiał PC I ABS
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Nazwa Modelu Seria E
szczególne cechy Wymiana

Napisz opinię

Pokrewne produkty