Udostępnij
20+5 szt./kpl. Femometer Sensitive Ovulation Test Kit LH OPK Fertility Typowanie dokładnych wyników z aplikacją
Cena
zł18.11 -28 %
zł25.17
Dostępność W magazynie

Opis produktu:

Фемометр owulacji i paski testowe w ciąży pomogą ci przewidzieć moment owulacji i szczyt płodności.To właśnie w okresie płodności najbardziej prawdopodobne jest zajście w ciążę.WKP działają poprzez pomiar obecności hormonu luteinizującego (LH) w moczu.LH gwałtownie wzrasta około 24 godziny przed owulacją.Niezależnie od tego, czy twój cykl regularne lub nieregularne, możesz polegać na фемометр owulacji i pasek testowy w ciąży.

Jak najlepiej używać nasz zestaw do owulacji/ciąży?

Co do testów LH: 1. staraj się brać próbkę moczu mniej więcej w tym samym czasie każdego dnia. 2. Spróbuj zmniejszyć ilość płynu, którą pijecie, na około 2 godziny przed użyciem zestawu do monitorowania owulacji. 3. nadmiar płynu będzie rozcieńczyć swój mocz, co utrudni wykrycie fali LH. 4. testy z południa do wczesnego wieczora, daje najbardziej precyzyjne stężenie do testowania.Sprawdź dwa razy, gdy linia zacznie się ściemniać.

Dla testu HCG: 1. pierwszy poranny mocz jest zalecane dla największej dokładności 2. przeczytaj wyniki testu mapie w ciągu dziesięciu minut.Pozytywny wynik nigdzie nie zniknie.Ale niektóre negatywne wyniki po pewnym czasie mogą wykazywać słabą drugą kolorowy pasek. 3. rzuć testową różdżkę, jak tylko spojrzeć na wynik.Nie jest on przeznaczony do wielokrotnego użytku.

W połączeniu z aplikacją Femometer:

1.Znajdź "Фемометр" w Apple App Store lub Google Play, aby pobrać aplikację.2.zarejestruj darmowe konto i zaloguj się.Następnie kliknij "LH / HCG Test" na stronie głównej, a następnie zrób zdjęcie paski ciasta na owulację/ ciąża. 3.aplikacja automatycznie generuje wyniki testu owulacji, usług zalecenia dotyczące czasu użycia pasków testowych do jajeczkowania i czasu na seks.

Tagi: test овул, test lh, szybki test, test na narkotyki, mężczyźni WKP, badanie krwi, ГРИНВОН, ovul, test овуляционный фемометр, test spermy.

Aplikacja Smart Femometer Może zapisz wszystkie wyniki pasków testowych i śledzić kalendarze owulacji.
Łatwo jest testowany Te dwa paski testowe są łatwe do odczytania przy szerokości 3,5 mm.
Pochodzenie Kontynent Chin
Cecha 1 z aplikacją automatycznie rozpoznawać wyniki testów
marka фемометр
Typ Towaru Testy Na Płodność
Seksualnie Sugestywne No
Cecha 2 Z OPK combo można spędzać mniej czasu i pieniędzy
Nikczemny Obraz No
99% Dokładne Śledzenie Można wykryć poziom LH ponad 25 MJ/ml.
Obsługa klienta W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami.

Napisz opinię

Pokrewne produkty