Udostępnij
WOJSKOWE SIŁY POWIETRZNE ARMII STANÓW ZJEDNOCZONYCH USAF SENIOR FLIGHT SURGEON WINGS PIN BADGE INSIGNIA BASIC AWARD
Cena
zł37.52
Dostępność W magazynie

Rozmiar: 2 3/8"X7/8"

Waga netto :0,015 kg

Obraz może nieznacznie różnić się kolorystycznie od produktu, który dostaniesz z powodu innego monitora.Proszę, bądź ostrożny przed rozpoczęciem licytacji.

Opinie:

1> Twoja opinia jest dla nas bardzo ważne, proszę, poświęć kilka sekund, aby zostawić doskonałą opinię, jeśli jesteś zadowolony z naszego produktu lub usługi, bardzo wam dziękuję !!

2> zawsze oferujemy najniższą cenę dla najlepszych produktów i usług do ciebie.

3> proszę skontaktować się z nami, zanim zostawić neutralnej(3 gwiazdki) lub negatywną(1-2 gwiazdki) opinie.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać ten problem i zostawić szczęśliwy nastrój zakupów tutaj.Dziękuję!

Zwrot:

Chociaż jesteśmy bardzo pewni jakości i ceny naszych produktów, nie możemy zagwarantować, że każdy klient będzie zadowolony z nimi w 100%.Ale bez względu na to, co obiecujemy, że postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać każdy problem, który występował podczas transakcji.To, co realizujemy, to nie tylko biznes lub zysk.Uczciwość-to jest to, co cenimy o wiele więcej!

Jeśli chcesz uzyskać zwrot pieniędzy z powodu wady towaru lub jakichkolwiek innych problemów z jakością, skontaktuj się z nami w ciągu 3 dni od jego otrzymania.

Dziękuję, że przyszliście!

Tagi: nagroda, niemiecka ww2, wojskowa szpilka, armii blachę, walki medyk, patch do pistoletu, premia Puchar, trofea, aplikacja Orzeł, medale, nagrody.

Typ medal

Napisz opinię

Pokrewne produkty