Udostępnij
Biuro spotkanie torba papierowa pionowa torba biznes płótno informacyjna torba portfel mężczyzny i kobiety
Cena
zł57.14 -10 %
zł63.49
Dostępność W magazynie

Uwaga :

1.zwykle to będzie kosztować około 1 miesiąca w kraju, wysłany lotniczą poczta Chin, ale w gorących porach roku sprzedaży (przez niektórych specjalnych dni) to może kosztować około 2 miesięcy.Jeśli nie możesz czekać tak długo, proszę, nie rób zamówienie.Mamy również nadzieję, że otrzymasz towar jak najszybciej, ale nie możemy kontrolować prędkość transportu, bardzo dziękuję za zrozumienie.

2.dla niskiego opłaty wysyłki, ma kilka wysokiego ryzyka podczas wysyłki Suppoose CPAM (lotniczą poczta wieloryba).Jeśli obawiasz się o utratę przesyłki CPAM, EMS lub innymi kurierami, to zalecane.Jeśli chodzi o mniejszym zysku , to my nie bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za przegraną.Mam nadzieję na dobre zrozumienie.

Opis serwowania

1. Wszystkie produkty, które oferujemy, mają wysoką jakość i najniższą cenę, i możesz zrobić zamówienie mieszania bez minimalnej ilości(MOQ);

2. Szybka i bezpieczna wysyłka EMS(5~10 dni),UPS,DHL itp. (4~8days) ;

3. przygotujemy twoje produkty natychmiast po otrzymaniu twojej płatności i podamy ci numer przesyłki, po tym, jak wyślemy twoje towary;zwykle wysyłamy towar w ciągu 48 godzin po tym, jak zostawisz swój płatność;pakiet zostanie pokazany w systemie EMS około 1-2 dni;

4. wszelkie pytania, proszę, skontaktuj się z nami po raz pierwszy.my odpowiemy najszybciej jak to możliwe;

5. proszę bieżąco śledzić swoje towary po tym, jak my je wyślemy;

6. proszę, zrób potwierdzenie na czas po tym, jak dostaniesz swój towar; jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, prosimy, daj nam pozytywną opinię.To będzie wielkim wsparciem dla naszej pracy;

7. wyślemy towar na adres domyślny,jeśli nie poinformuj nas o tym, a numer telefonu jest ważny, gdy zostawisz swój adres.

8. nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek wypadki ,opóźnienia lub inne kwestie, które są odpowiedzialnością usługi dostawy.

9. kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie ubezpieczenia, które uważasz za niezbędne.

Zasady zwrotu

Jeśli chcesz wymienić otrzymane towary, należy skontaktować się z nami w ciągu 7 dni od daty otrzymania zamówienia.I trzeba zapłacić dodatkowe koszty przesyłki są zwracane towary powinny być przechowywane w oryginalnym stanie.

Opinie

Ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej działalności, serdecznie zachęcamy was zostawić pozytywny komentarz, jeśli jesteś zadowolony z naszym towarem i usługą.Dziękuję.

Warunki

Jeśli towar jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas o tym w ciągu 3 dni od daty dostawy.

Wszystkie produkty muszą być zwracane w oryginalnym stanie, aby mieć prawo do zwrotu lub wymiany towaru.

Proszę, skontaktuj się z nami przed wyjazdem negatywny lub neutralny komentarz.Będziemy pracować z wami, aby rozwiązać każdy problem

Tagi: portfel pionowy, biznes-mapa, dyżurny strażnik, biuro klepsydry, torba aktówka, oficjalny stół, pusta wizytówka, 100 wizytówka, мешочники, mężczyźni z portfelami.

Materiał Płótno

Napisz opinię

Pokrewne produkty