Udostępnij
Twist przepustnicy z wyświetlaczem 24v36v48v60v72v i GPS+ zamek i klucz/rejs/wł-wył przełącznik gazowa uchwyt rower elektryczny skuter MTB ATV części zamienne
Cena
zł182.61
Dostępność W magazynie

twist przepustnicy z wyświetlaczem 24v36v48v60v72v i GPS+ zamek i klucz/rejs/wł-wył przełącznik gazowa uchwyt rower elektryczny skuter MTB ATV części zamienne

można go używać do inteligentnego roweru górskiego, трехколесного roweru, nożnego skuterów, motocykli, atv...

Ustalający otwór standardowej średnicy 22,5 mm-20mm

cena ta będzie obejmować lewe uchwyty +prawy dławik i wyświetlacz i klucz .teraz dostępne są tylko czarne gumowe uchwyty, dla innych zaborów, proszę, zamów w ilości.

możliwości:

1. jest to wyświetlacz LCD i dławik w jednym.

2. brak przewodu prędkości --wzorcowa prędkość testy sygnałem GPS, jest bardziej dokładne i lepszy dla tych, którzy kochają do пешему turystyki i wykładzinie adventures.it wskaże kierunek-- ma kompas na wyświetlaczu pokazuje Południe, Północ, Wschód, Zachód.

(czas może się różnić od lokalnego czasu, wyślemy instrukcję o tym, jak skonfigurować, jeśli nie można zakończyć go, proszę zostawić wiadomość z góry o tej samej strefie czasowej, tak, że możemy pomóc, aby to zrobić przed wysyłką)

3, nie muszą być zgodne z przemiennikiem i silnikiem i wyświetlaczem lcd, trzeba tylko wybrać taki sam przy napięciu prądu baterii.

(możemy produkować przepustnicę tylko z wyświetlaczem, i nie ma żadnego sygnału gps., to będzie działać tak samo, jak i inny dławik, i odbiera sygnał fazy napięcia.jeśli trzeba, proszę zostawić wiadomość.cena taniej.

zamów tutaj ), należy podać napięcie, ale nie ma czasu , jak ten ryk .

dla modelu gps, zapas ma tylko 48v i 36v ,60v,72v , dla innego napięcia 24v, proszę zostawić wiadomość w góry, musimy zrobić porządek.

dla 48v, pełnego votage 52v, zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem 42v będzie używany.

do 36V , pełnego napięcia prądu 42V, ochrony недонапряжения 32v, wolę można użyć.

ten wyświetlacz przyjęty przez wiele fabryki ebike zbierając

jeżeli zainteresowany, możesz poszukać.

kiedy złożyć zamówienie , proszę dać mi znać, strefę czasową, musimy ręcznie skonfigurować swój czas.jeśli nie odpowiada, proszę, nie wiń czas nie jest w porządku.

w magazynie teraz jest tylko czarne gumowe uchwyty jeśli można zamówić tylko jedną sztukę,

srebrne uchwyty są dostępne tylko w przypadku zamówienia ilości.

To wskazuje na to, że

Prędkość,

licznik kilometrów,

czas,

światło.

poziom naładowania baterii.

kierunek.

ten dławik ma wiele odmian, takich jak z przełącznikiem, i połówka zakrętem, i z różnymi uchwytami.

płakać

głucha ustawienie długości linii 1,5-2m.

okablowanie

czerwony/różowy - pozytywne przepustnicy

zielony sygnał

czarno-motylkowy negatywny

te trzy w czarnym złączu do przepustnicy , połącz z przewodem przepustnicy kontrolera.

biały - do lampy przedniej połączony z wyjściem przewodem przewody wyłącznika przedniego światła, aby wskazać na włączanie/wyłączanie światła ikoną na wyświetlaczu przepustnicy,

wejście Czerwonego zamku, wyjście y ellow-lock-to dwa do elektrycznego włącznika /blokady przepustnicy

niebieski wyświetlacz negatywny-połączenie z ładunkiem ujemnym baterii kontrolera.

cena dla próbki tylko do zamówienia ilości dajemy zniżkę proszę zamknij komunikat

różne uchwyty, takie jak ten model poniżej są dostępne tylko w przypadku zamówienia ilości,

jeśli chcesz wybrać styl przechwytywania, proszę zostawić wiadomość z góry, lub wyślemy wszystko, co jest na magazynie.

ten dławik nadal ma , jeśli trzeba, proszę zostawić wiadomość z góry.przyjmujemy indywidualne,

możesz dodać obrotowy światło na końcu schwytanie , jak pokazano w tym vedio,

ta seria przepustnicy może być również wykonane do przepustnicy tylko z wyświetlaczem lcd i bez funkcji gps

https://Erooo.pl/item/32950332673.html

sprawdź ten link .

cena dla próbki ,dla dużej ilości dostaniesz dużą zniżkę.

do tej serii towarów wysyłamy raz w tygodniu.dla każdego zamówienia, który jest do 12:00 w piątek zostanie dostarczona w poniedziałek, później zostanie wydana w przyszłym tygodniu.proszę czekać cierpliwie, dziękuję.

INSTRUKCJA DLA SMP-S-GPS TNHROTTLE

Ten dławik automatycznie otrzymuje GPS globalnie, pokazuje prędkość, czas, światło z przodu, kierunek, poziom naładowania baterii, licznik kilometrów.Automatyczne czas wymiany, nie trzeba zgadzać się z kontrolerem.

Ten dławik ma teraz 3 modele, z zamkiem i kluczem, z przełącznikiem 0/I on off, z zielonym rejs-przełącznikiem.Po tym, jak uruchomić swój samochód, trzeba około 60 sekund, aby uzyskać sygnał GPS.Po tym, jak otrzymasz sygnał GPS, on będzie wskazywał czas bieżący.Na przykład, 19:27 i aktualna prędkość, na przykład 12 km/h, a także określić aktualny kierunek jazdy S=południe, N=północ, E=Wschód, W=Zachód.Kierunek, w którym jedziesz, będzie świecić, po tym, jak zatrzymać samochód na 5 sekund, to pokaże bieżący licznik W km. na przykład, 03 po 3 minutach zatrzymał się samochód ten, dławik przechodzi w tryb gotowości, łatwość będzie wynosić 1/3 pierwotnej.Wprowadź aktualny poziom naładowania baterii za pomocą ikony baterii, 5 oczek wypełnione, a 0grid jest pusty, jest też lampka ikona wskazująca na światło z przodu.Okablowanie

Przepustnica: czerwony/czarny /zielony

Biały-przedni lampa

Przewód zamka: czerwony sygnał wejściowy, biały wyjście może być wykonane na zamówienie na zamówienie ilości .możesz wybrać zamek, tempomat przełącznik, włącznik zasilania, różne uchwyty przepustnicy styl i design.Uwaga, proszę, w społeczności lub затеняющем miejscu, takim jak tunel, otwarcie mostu, dom, potrzebujesz więcej czasu, aby uzyskać sygnał GPS.Podczas jazdy lub postoju, w miejscu cieniowania sygnał GPS nie jest dobry, dane są nieprawidłowe.

W każdej sprawie proszę zostawić wiadomość

Tagi: zamek skutera, stojak do skuterów, wyświetlacz skuter elektryczny, tłumik gps blocker, zielone uchwyty protaper, dławik motocykla, Chiny skuter rama części zamienne, SOOCENT, podwójny dławik elektryczny skuter, kciuk przepustnicy bafang ebike.

Napięcie 48V
Numer Modelu typ blokady gps
Typ Uchwyty Do Skuterów
marka фибевпартстолс
Pochodzenie CN(pochodzenie)

Napisz opinię

Pokrewne produkty