Udostępnij
2020 Nowa moda ponadgabarytowych pilotażowe okulary Kobiety mężczyźni UV400 retro marki projektant duża ramka okulary dla kobiet, damskie okulary
Cena
zł11.83 -34 %
zł18.19
Dostępność W magazynie

Kolorowy wyświetlacz

Jeśli potrzebujesz inne kolory i inne style, poinformuj nas o tym, a my pomożemy ci znaleźć twój ulubiony styl,Wszystkie nasze produkty pochodzą z naszej własnej fabryki, jakość najlepsza

Pokaż szczegóły

Pielęgnacja Okularów

"1. niezależnie od tego, czy chodzi o oprawie na okulary lub okulary, koniecznie zbierz najpierw prawą nogę, a następnie lewą.Złe podejście doprowadzi do tego, że okulary będą разбалансированы i wypaczone Niewygodne po sobie. 2. Wyczyść lustro, stroną zadrukowaną skierowaną w dół i umieścić go w etui do okularów.Upewnij się, że w futerale na okulary nie ma cząstek, aby nie porysować obiektywu.Jeśli to możliwe, owinąć okulary ściereczką do soczewek przed instalacją Lustrzane pudełko. 3. Po dłuższym okresie noszenia okularów mogą być niezrównoważonymi lub nawet zniekształcone.Zalecane jest, aby regularnie zwracać się do profesjonalnego optyka. 4, punkty nie powinny być umieszczone w temperaturze i wysokiej i wilgotnej środę przez dłuższy czas, na przykład, pod przednią szybą samochodu, łazienkę, kuchnię, aby nie przyspieszyć proces starzenia się soczewek i odkształcenia ramy. 5, zdjąć okulary nie muszą robić wypukłą powierzchnię soczewki kontakt z obiektem, aby nie nosić lustro.Pielęgnacja soczewek: ① Soczewka jest brudna, można sprawdzić za pomocą dystrybucji tkanki do punktów, lub można umyć ją pod bieżącą wodą, a następnie delikatnie osuszyć papierowym ręcznikiem Nigdy nie należy używać palców lub twarde przedmioty ② Jeśli lustrzana powierzchnia pokrył się rosą i woda nie może zejść, można użyć wody z detergentem.Następnie spłukać pod bieżącą wodą po raz drugi. ③ Podczas przymiarki punktów należy stosować specjalne okulary, aby zapobiec przedostawaniu się drobnych cząstek w soczewki.Ludzki pot powoduje korozję Jeśli okulary spocone, trzeba je na czas czyszczone.Plamy, które trudno jest usunąć na szybach, można wytrzeć niskie stężenie neutralnego detergentu."

Kiedy otrzymasz towar, proszę dokładnie sprawdzić go w ciągu 3 dni.Jeśli jakość ramki złamane, łuszczenie się lub obiektyw ma duże rysy, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, aby zwrócić produkt.

-poziom zadowolenia: Zadowolenie klienta jest naszym głównym celem.Wasze pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne! !! !!Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta, aby rozwiązać ten problem, zdecydujemy się ją dla ciebie jak najszybciej"

Tagi: różowa lampy staromodny kotek, wentylowany kaptur rx7, przyciemniania lamp, zaczep pokrywy rxy, różowy talerz z jagnięciny, rxl węglowy rower, rura wlotowa rx8, Ryan aksamitny pierścień, rajstopy rxrxcoco.

Materiał Soczewek Poliwęglan
Numer Modelu S0669
Styl Okulary Moda Retro
Podłoga KOBIETY
Optyczny Atrybut Soczewek UV400
Rozmiar Nadaje się do wszystkich typów twarzy
Typ Punktów Okulary
Nadaje się do kształtu twarzy Okrągłą twarz, długa twarz, kwadratową twarz, owalna twarz
Szerokość Obiektywu 61 mm
Materiał Ramy STOP
Certyfikat Produktu CE, FDA UV400
Zakres stosowania Impreza, podróże, T-show, drive, zakupy, randki, zakupy
Siła Potężny
Typ Towaru Okulary
Właściwości optyczne soczewek UV400
Nazwa Działu Dorosły
Wysokość Obiektywu 53 mm
Przepuszczalność światła widzialnego 99.9
Czy warto chronić oczy TAK
Styl Pilot
marka GIAUSA

Napisz opinię

Pokrewne produkty