Udostępnij
Zestawy do haftu haft robótki zestawy 11CT rozpuszczalne w wodzie wzory na płótnie 14CT boże Narodzenie Santa Claus dzieci-NCMC073
Cena
zł104.51 -43 %
zł186.62
Dostępność W magazynie

Zestawy do haftu haft robótki zestawy 11CT rozpuszczalne w wodzie wzory na płótnie 14CT boże Narodzenie Santa Claus dzieci-NCMC073

Marka: MAGIART

Nazwa produktu: zestawy do haftu

Zastosowanie: dekoracja domu/hotelu/biura & dar

Materiał nici: 100% bawełna

Kolor płótna: wodorozcieńczalny

Druk na płótnie: 11ct printed/14ct unprinted

Asortyment Haftów: Pełna

Porady 1: rzeczywisty rozmiar produktu może różnić się od 1 do 3 cm od rozmiaru obszaru roboczego.To jest w porządku.

O ilości wątków: z 30% dużą ilością wątków, wystarczy absolutnym.

Porady 2: Jedną вышивальную wątek można podzielić na 6 nitek.Dla 11ct, użyj 3 nici do pikowania i 2 nici do tylnego ściegu.Dla 14ct, użyj 2 nici do pikowania i 1 pasmo dla tylnego ściegu.Nie należy używać nici w owczarni, inaczej produkcji nici będzie za mało.

Tips 3: ponieważ liczba kolorów haftu wynosi zwykle 30~45, efekt wizualny po zakończeniu haftu na pewno nie tak dobry, jak na oryginalnym zdjęciu, i czasami obraz może być zniekształcony.To jest w porządku.

Ogólnie jednak efekt wizualny podczas haftowania krzyżykiem większej mapie lepiej, niż podczas haftowania krzyżykiem mniejszych.

Skład Produktu :

1. zewnętrzny

2. drukowany na płótnie (11 karat)

3. nie można wydrukować na płótnie (tylko 14 karat)

4. zestaw narzędzi

5. papierowe rysunki (tylko 11-каратные w pełni haftowane i 14-каратные )

6. korek spustowy oleju mapa

Bawełniana nić

Zdrowy

Stosując oryginalny eko-bawełna w Xinjiang, Chiny,wykorzystując dwa razy опаляющую technologię,oczyszczoną od 18 procesów,w celu osiągnięcia wysokiej wytrzymałości, dobry połysk, nie do zanikania,nie jest łatwo kupie doskonałą jakość.

Jedwabna nić

Błyszczeć

Jedwabna nić jest wykonana z bawełny metodą rysowania, oleju silikonowego, o wysokiej stabilności stereotypów i barwienia,z jedwabistym połyskiem i tekstury,jasnym kolorze, silne poczucie trójwymiarowości,gotowy obraz realistyczny.

Drukowany Na Płótnie

Precyzyjny

Na płótnie 11CT używany zaawansowane w świecie urządzeń precyzyjnych,drukowanie niezwykle precyzyjna,absolutnie bez przemieszczenia,kolor jasne i łatwe do tożsamości.

Непечатанный Płótno

Wysokiej jakości

14-karatowy płótno wykonana jest z wysokiej jakości хлопчатобумажного białego płótna, które jest twarde i miękkie, co sprawia, że haft bardziej łatwe i przyjemne.

Estetyczny Efekt

Poniższy rysunek jest efektem po zakończeniu haftu i przeznaczony jest tylko dla odniesienia.Należy pamiętać, że efekt haftu będzie się różnić w zależności od stylu obrazu, rozmiar obrazu, poziomu hafciarki, itp.

Opinie

Druk na płótnie: 11ct printed/14ct unprinted

płótno i nici

TK pokazuje liczbę kwadratów w cal (2,54 cm).Im mniejsza liczba, tym większa kratka, tym większa liczba tym mniejsza kratka.

9CT odnosi się do дюйму, w tym kratki 9, haft z 4 wątki produkcji nici, tylny szew z 3 wątki produkcji przędzy, tkania jest bardzo prosta, nadaje się do czystego początkujących;

11CT-to cal, zawierający 11 kratek, haft z 3 wątki produkcji nici, tylny szew z 2 wątki produkcji nici,

złożoność wyplatania umiarkowane, idealny dla początkujących, zaawansowanych;

14CT-to cal, zawierający 14 kratek, haft z 2 wątki produkcji nici, tylny szew z 1 nicią produkcji nici,

tkactwo trudniejsze, nadaje się dla zaawansowanych.

Ilustracja

Ilustracja wszystkim metody haftu ściegu

Środki ostrożności

1. tkanina złożyć dwa razy, tworząc "dziesięć" słownych fałdy, znaleźć centralny punkt przecięcia, zgodnie z rysunkiem centralnych punktów oznaczonych numerem linii, znaleźć odpowiednią вышивальной nici igły, w centrum tkanki igły do haftu.

2. na początku i na końcu nie przestańcie igłę węzłem, odstawić na około 1 cm nici i dociśnij tylną część tkaniny.

3. jeden kwadrat stanowi poślizgu pełnego ściegu, kolorowy blok na rysunku nie jest rzeczywisty kolor linii haftu.Proszę określić numer linii, zgodnie z numerem linii wyboru linii haftu.

4. najpierw wyszywana mniej, po wypełnieniu więcej.Dla dużego obszaru kolory najpierw kontur haftować na zewnątrz, a następnie wlewa się do środka.Do wzorów, które mają tylko dwa lub trzy kolory i potrzebują częstych szwy, można pracować z wieloma igłami jednocześnie.

5. szycie należy unikać z jednego obszaru do drugiego daleko od siebie.Bo linia haftu za ściereczką, zwłaszcza więcej ciemne linie, pojawią się na przedniej części płótna, więc proszę najpierw skończysz obszar, a następnie zacząć haftować innego obszaru.

6. вышейте kierunek, aby być konsekwentnym, aby narysować ścieżkę, aby uczynić pracę bardziej kolorowe, na wykresie haftu kończy ostatni krok-krawędź haka.

1. Jeśli masz jakieś pytania, proszę nie wahaj się skontaktować z nami.A my odpowiemy w ciągu 24 godzin z wyjątkiem weekendów.

2. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, proszę, nie martw się.Można najpierw skontaktować się z nami.Obiecujemy, że postaramy się zrobić wszystko, aby ci pomóc.

3. Proszę zwrócić uwagę na różnicę czasu między nami.Pracujemy w Chinach.

Harmonogram naszego czasu pracy.

Ogólny problem

1.Dlaczego haftu krzyżykiem po tym, jak skończę, nie pasują do obrazu produktu?

Ponieważ liczba kolorów haftu wynosi zwykle 30~45, efekt wizualny po zakończeniu haftu na pewno nie tak dobry, jak na oryginalnym zdjęciu, i czasami obraz może być zniekształcony.To jest w porządku.

Ogólnie jednak efekt wizualny od haftu większej mapie lepsze od obrazu na mniejszy rozmiar.

2.It wygląda bardzo trudno haftować, czy mogę go skończyć?

Często haftowane krzyżykiem przyjaciele powinni wiedzieć, że haftować czas, najbardziej ból głowy-to nie haft, ale większość czasu poświęca na punktowy kratkę.Jednak nasz krzyżyk - to precyzyjna drukowanie.Obraz drukowany na вышивальной tkanki, co eliminuje czas liczenia kraty.Więc to będzie dużo szybciej podczas zakończenia.

Tagi: haft krzyżem kolorowy kreskówka, chiński zestaw do haftu, sr2ez, haft krzyżykiem, kanwa do haftu, kolorowe wahacz knit, afrykańska haftu krzyżykiem, zestaw pałeczek krzyżowych, kanwa rozpuszczalna, zestaw do haftu dla początkujących.

Skorzystaj z Obrazy
Nazwa produktu zestawy do haftu krzyżykiem
Rodzaj Płótna Monomer
Miejsce produkcji Zhejiang, Chiny
Materiał 100% bawełna
marka МАГИАРТ
Opakowanie Zewnętrzne Kolorowe Pudełko
Asortyment Haftów Pełna Haft
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Rodzaj Wzoru Kreskówka
Ramka No
Sposób Pakowania Płótna Składany
Typ Pakiet
numer produktu NCMC073
Styl Europa

Napisz opinię

Pokrewne produkty